Anadolu Isuzu'dan Haberler

 • Anadolu Isuzu visits Skopje as part of the European Demotour 2021 with Grand Toro and Kendo/Interliner

  Anadolu Isuzu visits Skopje as part of the European Demotour 2021 with Grand Toro and Kendo/Interliner

  Anadolu Isuzu continues with its new product launch program. The award-winning Kendo/Interliner and Grand Toro, developed by the Anadolu Isuzu R&D center in European quality standards to meet customer requirements recently visited North Macedonia as part of a demo tour and were received with great interest.

  Devamını Oku
 • Isuzu Novociti Life on the roads of Spain

  Isuzu Novociti Life on the roads of Spain

  Isuzu Novociti Life, developed by Anadolu Isuzu with a low floor design as a solution to changing market needs, began operating on the roads of Spain. Following its entry to the Spanish market the previous year with the Turkuaz model, Anadolu Isuzu recently delivered four Novociti Life buses to the city of Ponferrada.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu, Galatasaray Spor Kulübü’ne Ulaşım Desteği Vermeye Devam Ediyor

  Anadolu Isuzu, Galatasaray Spor Kulübü’ne Ulaşım Desteği Vermeye Devam Ediyor

  Galatasaray Spor Kulübü’ne  2019 yılından bu yana güvenli ve konforlu seyahat olanağı sunan Anadolu Isuzu, kulüp ile yaptığı partnerlik anlaşmasını uzattı.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu, Anadolu Efes Spor Kulübü’ne Destek Vermeye Devam Ediyor

  Anadolu Isuzu, Anadolu Efes Spor Kulübü’ne Destek Vermeye Devam Ediyor

  Anadolu Efes Spor Kulübü’ne 2014 – 2015 sezonundan bu yana güvenli ve konforlu seyahat olanağı sunan Anadolu Isuzu, kulüp ile yaptığı partnerlik anlaşmasını uzattı.

  Devamını Oku
 • Turkuaz, Anadolu Isuzu's highly comfortable tourism vehicle, on the roads of Serbia

  Turkuaz, Anadolu Isuzu's highly comfortable tourism vehicle, on the roads of Serbia

  Turkuaz, Anadolu Isuzu’s medium-size tourism vehicle that ensures superior comfort for the driver and the passengers, has started to serve on the roads of Serbia. Anadolu Isuzu recently delivered 10 Turkuaz vehicles to Lasta, a major Serbian tour operator.

  Devamını Oku
 • Isuzu Citiport 12, on the roads of Tetovo, North Macedonia

  Isuzu Citiport 12, on the roads of Tetovo, North Macedonia

  Citiport 12, developed by Anadolu Isuzu’s R&D center to meet local and international customers’ requirements, began serving the city of Tetovo, North Macedonia. Anadolu Isuzu delivered 5 Citiport 12 buses to the Tetovo Municipality.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu ProEye ile Satış Sonrasında da Araçlarına Gözü gibi Bakıyor

  Anadolu Isuzu ProEye ile Satış Sonrasında da Araçlarına Gözü gibi Bakıyor

  Anadolu Isuzu, ProEye online destek hizmeti ile satış sonrası müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutma yolunda yeni bir dönem başlatıyor. Satış Sonrası Hizmetler alanında hayata geçirilen ProEye ile servis destek personeli gerek yurt içi gerek yurt dışı servislerinin  cep telefonu ya da sanal gerçeklik gözlüğüne bağlanarak aracın yanındaymış gibi destek sağlıyor, servisi yönlendirip sorunun çözümünü hızlandırıyor.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’nun COVID-19 Virüsüne Karşı Geliştirdiği Güvenli Otobüsleri Safranbolu Yollarında

  Anadolu Isuzu’nun COVID-19 Virüsüne Karşı Geliştirdiği Güvenli Otobüsleri Safranbolu Yollarında

  Anadolu Isuzu’nun Türkiye’de Türk mühendisleri tarafından geliştirilen ödüllü modeli Isuzu Novociti Life Safranbolu yollarına çıktı. Anadolu Isuzu’nun toplum sağlığını korumaya yönelik sektörde bir ilke imza atarak geliştirdiği COVID Önlem Paketi uygulaması kapsamında şoför koruma kabini, dezenfektan aparatı ve koltuk uyarı işaretleri ile donatılan 7 adet Novociti Life Safranbolu halkına daha konforlu ve pandemi koşullarında daha güvenli bir seyahat deneyimi sunma hedefiyle Safranbolu Belediyesi’ne teslim edildi.

  Devamını Oku
 • Isuzu’nun Pick-up Pazarındaki İddiası D-Max Yepyeni Tasarımıyla Yollarda

  Isuzu’nun Pick-up Pazarındaki İddiası D-Max Yepyeni Tasarımıyla Yollarda

  Isuzu’nun pick-up segmentindeki temsilcisi D-Max, “Hayallerin için yeniden tasarlandı” sloganı ile yeniden doğdu. Yepyeni bir görünüme kavuşan D-Max, yeni tasarımı ve donanım özellikleriyle pick-up sınıfına yeni bir heyecan getiriyor.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu GRI Kılavuzuna Uyumlu İkinci “Sürdürülebilirlik Raporu”nu Yayınladı

  Anadolu Isuzu GRI Kılavuzuna Uyumlu İkinci “Sürdürülebilirlik Raporu”nu Yayınladı

  Türkiye’nin önde gelen ticari araç üreticilerinden Anadolu Isuzu, ikinci sürdürülebilirlik raporunu yayınladı. Global Reporting Initiative (GRI) kılavuzuna uyumlu hazırlanan raporda, Anadolu Isuzu’nun 2019 yılı çevresel, sosyal ve yönetsel çalışmalarına yer verildi. Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, sürdürülebilirlik eksenindeki taahhütleri ile 2030 Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’na katkılarını pekiştirmeye devam edeceklerini söyledi.

  Devamını Oku