Anadolu Isuzu'dan Haberler

 • Çevre dostu Isuzu Interliner CNG, uluslararası ‘Sustainable Bus’ yarışmasında ‘Yılın Otobüsü’ seçildi

  Çevre dostu Isuzu Interliner CNG, uluslararası ‘Sustainable Bus’ yarışmasında ‘Yılın Otobüsü’ seçildi

  Anadolu Isuzu, çevre dostu CNG teknolojisi ile segmentinin öncüsü olan Interliner modeli ile otobüs sektörünün en prestijli yarışma organizasyonu olan Sustainable Bus Award (Sürdürülebilir Otobüs Ödülü) 2022’de ‘Yılın Otobüsü’ ödülünü kazandı.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu yeni nesil Citi Volt Elektrikli Otobüslerini Proterra teknolojsi ile güçlendiriyor

  Anadolu Isuzu yeni nesil Citi Volt Elektrikli Otobüslerini Proterra teknolojsi ile güçlendiriyor

  Anadolu Isuzu, 12 ve 18 metrelik sıfır emisyonlu yeni Citi VOLT elektrikli otobüs modellerinde, Proterra’nın sektör lideri ticari araç batarya teknolojisine yer verecek. İhracatta hedef pazarlardaki yerel ihtiyaçları göz önüne alarak geliştirdiği araçları ile öne çıkan Anadolu Isuzu, Proterra bataryanın tek bir şarjla 200 ilâ 405 km’lik sürüş olanağı sayesinde Avrupa toplu taşıma pazarının taleplerini karşılayacak.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu, elektrikli aracı NovoCITI VOLT’un ilk teslimatını Fransa’ya gerçekleştirdi

  Anadolu Isuzu, elektrikli aracı NovoCITI VOLT’un ilk teslimatını Fransa’ya gerçekleştirdi

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu elektrikli  midibüsü NovoCITI VOLT’un ilk yurtdışı teslimatını gerçekleştirdi. Fransa’da  toplu taşıma hizmetlerinde kullanılacak NovoCITI VOLT, elektrikli motoru ve etkileyici tasarımı ile kentlerin sıfır emisyon, düşük gürültü ve modernite gibi öncelikli taleplerine başarıyla yanıt veriyor.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’dan Yörpaş Yöresel Yiyecekler Pazarlama A.Ş.’ye NPR 10 LONG Kamyon Teslimatı

  Anadolu Isuzu’dan Yörpaş Yöresel Yiyecekler Pazarlama A.Ş.’ye NPR 10 LONG Kamyon Teslimatı

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu, Yörpaş Yöresel Yiyecekler Pazarlama A.Ş’ye ait Komagene firmasına 12 adet NPR 10 Long kamyon teslimatı gerçekleştirdi.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’nun Teknoloji Merkezi, uzaktan canlı destek ve teknik eğitimlerle distribütör ve servis ağına güç takviyesi

  Anadolu Isuzu’nun Teknoloji Merkezi, uzaktan canlı destek ve teknik eğitimlerle distribütör ve servis ağına güç takviyesi

  Türkiye’nin ticari araç markası Anadolu Isuzu Yetkili Servisleri ve Distribütörleri için özel bir uzaktan öğrenme ve teknik destek projesi geliştirdi. Teknolojiyi en etkili şekilde kullanarak hızlı, kaliteli ve yenilikçi satış sonrası hizmeti sunma hedefiyle hayata geçirilen Anadolu Isuzu Teknoloji Merkezindeki ilk uzaktan eğitim çalışmasını başarıyla gerçekleştirildi.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu, üretimdeki gücünü ve kalitesini “Akıllı Fabrika Uygulaması” ile geleceğe taşıyor

  Anadolu Isuzu, üretimdeki gücünü ve kalitesini “Akıllı Fabrika Uygulaması” ile geleceğe taşıyor

  Anadolu Isuzu dijital dönüşüm ve Endüstri 4.0 vizyonu doğrultusunda başarıyla hayata geçirdiği Akıllı Fabrika projesi ile üretim kalitesinde çıtayı yükseltiyor.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu çevre dostu yenilikçi araçlarıyla Avrupa yollarında

  Anadolu Isuzu çevre dostu yenilikçi araçlarıyla Avrupa yollarında

  Anadolu Isuzu, çevre dostu otobüsleri için yeni teknolojiler ve çözümler geliştirmeye devam ediyor.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu Matador Yoldaş’a 15 adet NPR model kamyon teslimatı gerçekleştirdi

  Anadolu Isuzu Matador Yoldaş’a 15 adet NPR model kamyon teslimatı gerçekleştirdi

  Anadolu Isuzu, filosundaki araçların büyük çoğunluğu Isuzu olan, Matador Yoldaş firmasına 15 adet NPR model kamyon teslimatını gerçekleştirdi. Teslim aldığı son araçlarla filosundaki Isuzu araç sayısı 150 adete ulaşan Matador Yoldaş, N serisi kamyonlarını içecek dağıtımında kullanacak.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu’ya Grand Toro ve Interliner ile bir ödül daha

  Anadolu Isuzu’ya Grand Toro ve Interliner ile bir ödül daha

  Anadolu Isuzu’nun Grand Toro ve Interliner modelleri uluslararası otoritelerce takdir görmeye devam ediyor. Daha yollara çıkmadan A’ Design Award tarafından ödüle layık görülen modellere bir ödül de BIG SEE Awards’dan geldi. Grand Toro ve Interliner, Avrupa'da yaratıcılığı ve iş potansiyelini teşvik etmek amacıyla düzenlenen uluslararası tasarım yarışması BIG SEE Awards 2021’de Product Design kategorisinde ödüle layık görüldü.

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu Üçüncü “Sürdürülebilirlik Raporu”nu Yayınladı

  Anadolu Isuzu Üçüncü “Sürdürülebilirlik Raporu”nu Yayınladı

  Türkiye’nin önde gelen ticari araç üreticilerinden Anadolu Isuzu, Küresel Raporlama Girişimi (GRI) kılavuzuna uyumlu üçüncü Sürdürülebilirlik Raporu’nu yayınladı. Anadolu Isuzu Genel Müdürü Tuğrul Arıkan, “Anadolu Isuzu olarak 2020 yılının zor koşullarında sürdürülebilirliğin tüm eksenlerinde hedeflerimizi gerçekleştirdik” dedi.  Anadolu Isuzu, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları’nın (SKA) 13 başlığına doğrudan katkıda bulunuyor.

  Devamını Oku