Anadolu Isuzu'dan Haberler

 • Anadolu Isuzu'dan Eker Sürücülerine Verimli Sürüş Eğitimi

  Anadolu Isuzu'dan Eker Sürücülerine Verimli Sürüş Eğitimi

  Anadolu Isuzu, Eker’in Bursa, İstanbul, Ankara ve İzmir Bölge Müdürlüklerindeki görevli sürücülerine Verimli Sürüş Eğitimi verdi. Eğitimler, profesyonel eğitmenler eşliğinde ISUZU’nun şampiyon lakaplı N Serisi kamyonetleri ile gerçekleştirildi.
  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu Tedarikçileri İle Buluştu

  Anadolu Isuzu Tedarikçileri İle Buluştu

  Türkiye’nin önde gelen ticari araç üreticilerinden biri olan Anadolu Isuzu “Tedarikçiler Buluşması”nı 2 Haziran 2015 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirdi. Toplantıya, Anadolu Isuzu’nun işbirliği içerisinde olduğu tedarikçi firmalardan yaklaşık 300 katılımcının yanısıra 70’e yakın Anadolu Isuzu çalışanı katıldı.
  Devamını Oku
 • Ticaretin Kaplanı: Yeni Isuzu Tora

  Ticaretin Kaplanı: Yeni Isuzu Tora

  Türkiye’de ve dünyada dayanıklı ve güçlü motorları ile efsane olan Isuzu, başarılarına bir yenisini daha ekliyor. İçinde bulunduğu segmentte en çok satan kamyon olma özelliğini yıllardır koruyan Isuzu, yeni kamyonu TORA ile bir üst segmente geçerek vites büyütüyor.
  Devamını Oku
 • Isuzu'dan Yeni Çözüm Ortağı: NPR 10 XLONG

  Isuzu'dan Yeni Çözüm Ortağı: NPR 10 XLONG

  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu Teknisyenler Yarışması

  Anadolu Isuzu Teknisyenler Yarışması

  Isuzu T1 Teknisyenler Yarışması Türkiye Finali 6 Nisan 2015  tarihinde Anadolu Isuzu’nun Çayırova’daki Fabrikası’nda yer alan Akademi Isuzu’da gerçekleştirildi.
  Devamını Oku
 • OSD 40. Yıl Organizasyonunda Gümüş Madalya Aldık!

  OSD 40. Yıl Organizasyonunda Gümüş Madalya Aldık!

  Türk ihracatının lokomotifi Otomotiv Sanayii Derneği, düzenlediği görkemli törenle 40’ıncı yılını kutladı. Anadolu Isuzu, OSD başarı ödüllerinin takdim edildiği gecede  “Gümüş Madalya” aldı.
  Devamını Oku
 • Isuzu D-MAX Yılın Pick-Up'ı Ödülünün Sahibi

  Isuzu D-MAX Yılın Pick-Up'ı Ödülünün Sahibi

  D-Max, İngiliz Vansa2z.Com sitesinin üst üste üçüncü kez verdiği “Vans A2Z Awards 2015” ödülüyle tekrar Yılın Pick up’ı seçildi.
  Devamını Oku
 • 2014'ün En Başarılı Gönüllüleri: Anadolu Isuzu

  2014'ün En Başarılı Gönüllüleri: Anadolu Isuzu

  Türkiye’deki gönüllük projelerini teşvik etmek için Özel Sektör Gönüllüler Derneği (ÖSGD) tarafından başarılı program ve projelere verilen Gönülden Ödüller, 19 Mart 2015 Perşembe günü düzenlenen törenle sahiplerini buldu.
  Devamını Oku
 • Isuzu.com.tr ve D-max.com.tr Altın Örümcek Web Ödüllerinde Finalde

  Isuzu.com.tr ve D-max.com.tr Altın Örümcek Web Ödüllerinde Finalde

  Isuzu.com.tr Altın Örümcek Web Ödüllerinde 3 ayrı kategoride D-max.com.tr otomotiv kategorisinde finalde. Halk oylaması başladı! Desteğinizi bekliyoruz.
  Devamını Oku
 • Anadolu Isuzu'dan Manisa Atağı

  Anadolu Isuzu'dan Manisa Atağı

  Anadolu Isuzu’nun Manisa’ya ikinci dev teslimatı Isuzu D-Max Pick-Up, Citiport, Visigo, Novolux otobüslerle başladı. Kusursuz dizaynı, yüksek güvenlik standartları ve yüksek performanslı motoru ile Isuzu D-Max ve Novo otobüsler Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin ilk tercihi oldu.
  Devamını Oku