Anadolu Isuzu’dan Hakmar’a Kamyon Teslimatı

4/19/2017

Anadolu Isuzu, “Şampiyon” lakaplı kamyonlarının teslimatlarına hız kesmeden devam ediyor.  Anadolu Isuzu İstanbul Yetkili Satış Bayisi Çelik Dizel tarafından düzenlenen törenle 20 adet TORA, 18 adet NPR Serisi kamyonlar Hakmar Alışveriş Merkezlerine teslim edildi.

Hakmar’ın İstanbul, Kurtköy’deki deposunda  gerçekleştirilen teslimat törenine Hakmar Alışveriş Merkezleri firma sahipleri Yetkiner Satılmış ve Arslan Satılmış, Anadolu Isuzu Satış Direktörü Tunç Karabulut ile Kamyon Satış Şefi Atakan Gürler ve Çelik Dizel Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Çelik katıldı.

Hakmar Holding Filo Müdürü Yetkiner Satılmış, filolarında son teslimatla birlikte Isuzu marka aracın 87’ye çıktığını belirterek şöyle konuştu: “38 adet ISUZU kamyonu Adapazarı’nda yeni kurduğumuz 20 bin metrekarelik depomuz için aldık. Filomuzu yeniliyoruz. Isuzu Tora’nın en hacimli kullanıcısının Hakmar olduğunu öğrendim. Kamyonlardan çok memnunuz. Bu memnuniyetimizi de Isuzu marka araçlara yaptığımız yatırımlarla gösterdik.”

Özellikle yedek parça konusunda Isuzu ile hiç sorun yaşamadıklarını belirten Yetkiner Satılmış, bir araç aldığımızda bizim için önemli olan satış sonrasıdır. Bu araçlar, garantisi bittikten sonra ortada kalmamalı. O nedenle araç tercihlerimizi derinlemesine inceleyerek yapıyoruz” diye konuştu.